سرکتاب با قرآن

سرکتاب با قرآن توسط حمید آذر

سرکتاب با قرآن یا همان معاینه روح و جسم هر فرد یعنی بررسی مشکل شخص، از نظر عوامل و آسیب های ماورایی»منظور از عوامل و آسیب های ماورایی مواردی مثل: سحر و جادو و طلسم و جن و همزاد و چشم زخم و نحسی و بستگی است.

وقتی انسان دچار مشکل یا مشکلاتی در زندگی میشه این مشکلات می‌توانند منشاء طبیعی داشته و یا منشاء غیرطبیعی و ماورایی داشته باشند.

که این سرکتاب باید توسط شخصی آگاه به این علم و یا اساتید مجرب و باتجربه انجام شود این سرکتاب چیزی نیست که بشود سریع به همه آموزش داده بشه

به همه مدیران سایتها و کسانی که توسط دعانویسی تجارت میکنند یا کسب درامد میکنند.خواهشا ,اولا این عمل را از خود دور کنید.

برای بدست آوردن پول راههای دیگری هست که میتوانید حلال وار پول در بیارید. کسانی که از دعانویسی و طلسمات و از نام سرکتاب با قرآن سواستفاده میکنند و تجارت میکنند.منتظرضربه های سنگین و هولناک باشید که متاسفانه اگه ضربه در این راه بخورید بلند شدن شما با کرام الکاتبین است.

بعضی از سایتها برای تجارت ,دارن الکی سرکتاب با قرآن را آموزش میدهند.مثلا در سایتی دیدم که مدیر سایت میگفت قران را باز کن هفت صفحه جلو برو هفت خط پایین بیا.و . . . اگر الف دیدی این کار رو بکن اگر ب دیدی فلان عمل رو بکن و . . .

بابا خواهشا دست بردارید این مزخرفات رو. تا کی میخواید از اعتقادات مردم سو استفاده کنید. حتما ضربه های هولناکی میخورید.یا مالتونو از دست میدید یا جدایی و طلاق در زندگی بوجود میاد.و یا خدایی نکرده . . .

من حمید آذر مدیر سایت این اپلای و سایت سیتار و سایت مین تایم. در مدت 18 سال فعالیتم در زمینه عاوم متافیزیک و دیدن اساتیدهای مختلف.تا به امروز سرکتاب را از کسی یاد نگرفتم وهیچ استادی به من آموزش نداده.و خود اساتید هم از کسی یاد نگرفتند. بلکه این علم بر اثرتجربه و ریاضت بدست می اید.اول اینکه باید اجازه این کار به شما داده بشه یا توسط استاد یا؟؟؟ که در این زمینه نمیتونم کامل توضیح بدم

دوم اینکه باید مراقب باشی نیروهای منفی مثل اجنه های شیطانی که توسط افراد جادوگر به کمک طلسمات و جادو که برات میفرستند را از خودت دور کنید و باطل کنی. پس اگر نمیتوانی طلسمات را از خودت دور کنی. اصلا سرکتاب برای کسی باز نکن

پس کسی که سرکتاب باز میکنه اول باید بتونه تمام سحر و طلسمات شیطانی و جادوها را باطل کنه.و دوم باید اجازه این عمل را داشته باشه.سوم باید ماهانه ذکات کارهاشو بیرون بده.چهارم باید توی کاراش صادق باشه.و برای ادعاهای خودش متوسل به دروغ نشه و به کسی دروغ نگه و کسی رو فریب نده.

سرکتاب با قرآن مثل فال نیست که برای شما داستان و رمان تعریف بشه.در سرکتاب با قران بررسی میشه که ایا شما سحر یا جادو یا همزات یا چشم نظر دارید یا نه . و اگر جادو داشتید چه طلسم و جادویی بوده و از چه عنصری بوده و چطور باید باطل بشه.همین و بس

اگر جز این چیز دیگه ای شنیدید, همش خرافاته.

برای اینکه به وجود سحر و جادو یا همزات چشم نظر در وجودتان پی ببرید و میخواهید مطمئن بشید از این موضوع

همه روزه از ساعات 9 صبح الی 12 ظهر و عصرها از ساعات 14 الی 17 عصربه جز روزهای تعطیلات میتوانم برای شما عزیزان سرکتاب بگیرم.

تلفن های تماس 09384124146 و 09333885448

اون دوستانی که مطمئن هستند که سحر شدند و میخواهند سحرشونو خودشون باطل کنند میتوانند از کتابم که به صورت پی دی اف و رایگان در سایت قرار دادم استفاده کنید با نام(مجربات باطل سحر با قرآن)